Společnost

Specialista na konstrukční
díly vozidel a upevňovací
techniku

>

Ke stažení

Vše, co je důležité:
Návody, příručky, certifikáty,
firemní časopis

>

Group

Head Office
Dceřiné společnosti
Výrobní závody

>

Kontakt

Rychlá linka:
Telefon, adresa a
plánovač trasy

>

Naše špičkové značky

TIFAS®

GETO Plastivan®

TIBOLT®

POLYSTIC®

BISON®

STARLOCK®

Produktové oblasti Titgemeyer

Úspěch a tradice - Firma Titgemeyer

Více než 500 kvalifikovaných pracovníků vyvíjí, vyrábí a prodává pečlivě prověřené produkty, nástavby a systémová řešení v oblastech konstrukčních dílů vozidel a upevňovací techniky. Ze začátků před více než sto lety vznikla mezinárodní výrobní a obchodní společnost. Na začátku 20. století patřili k zákazníkům kováři a karosáři, později ve dvacátých a třicátých letech byla firma TITGEMEYER dodavatelem pro výrobce vozidel a karosérií. S neustále se rozšířujícím sortimentem se v souvislosti s motorizací změnil okruh zákazníků. Nabídku doplňovaly těžké nápravy, spojky ocelové a hliníkové profily, blatníky a další automobilové součásti. Až do padesátých let minulého století spočívalo těžiště podnikání ve výrobě a obchodu s konstrukčními díly vozidel.

V následujících letech položilo zavedení úspěšných trhacích nýtů POP základ pro druhou obchodní oblast upevňovací techniky. Tento nýt byl nejdříve určen výhradně pro upevnění karosářských plechů na tehdy ve vozidle běžné konstrukce karoserie. Rychle ale mohly být otevřeny další trhy. Moderní upevňovací technika v současnosti patří ke klíčovým technologiím, jejichž pomocí se úspěšně řeší budoucí požadavky, například na smíšené konstrukce v automobilové a letecké výrobě nebo na vysoce pevné spoje v námořní oblasti.

V obou obchodních oblastech „konstrukční díly vozidel" a „upevňovací technika" firma TITGEMEYER vyvíjí a dodává od této doby široce rozvětvený sortiment s inovativními produkty a službami. V současné době patří koncern k předním dodavatelům ve svém oboru na evropském trhu. Kromě celoplošné distribuční sítě v Německu je firma TITGEMEYER prostřednictvím dceřiných společností zastoupena také ve Skandinávií, Velké Británii, Česku, Rakousku a Itálii a v dalších evropských zemích se spolupracujícími partnery.

back to top