TITGEMEYER Group/Jazyk

Orientace na budoucnost, mezinárodní: Koncern TITGEMEYER

Partnersky spolupracující, mezinárodně operující – takto působí koncern TITGEMEYER. Ve všech oblastech: u konstrukčních dílů vozidel a u upevňovací techniky.

V rozbalovacím menu se dozvíte více o jednotlivých firmách!

TITGEMEYER Head Office - váš partner v Německu

Fundovaná odbornost pro aplikace, krátké dodací lhůty a rozsáhlý úplný sortiment - tím se značka TITGEMEYER vyznačuje již déle než 110 let. Jako spolehlivý partner pro průmysl a řemeslo vyvíjí specialisté na centrálním stanovišti Osnabrück bezpečná, hospodárná a efektivní řešení s vědomím kvality pro individuální požadavky. V těsném koordinaci s potřebami trhu tak neustále vznikají nové produkty. Pro poradenství, plánování a vývoj zákaznicky specifických konceptů jsou k dispozici poradci pro aplikaci a produktoví specialisté.

Do programu konstrukčních dílů vozidel patří nástavbové systémy, produkty pro techniku podvozků a součásti karosérií, systémy valníků a rozsáhlý obchodní sortiment. V oblasti upevňovací techniky jsou distribuovány trhací nýty, závitové nýty a rychlomontážní systémy, ale také těsnicí a lepicí látky i výkonné nářadí pro nýtování. Nejmodernější logistika zajišťuje, aby všechny objednávky z centrálního skladu v Osnabrücku byly dodány na místo k zákazníkovi v nejkratší možné době.

Gebr. TITGEMEYER GmbH & Co. KG
Hannoversche Str. 97
(Navigation: Hettlicher Masch 2)
49084 Osnabrück, Germany
Postfach 43 20
49033 Osnabrück, Germany
Telefon: +49 5 41/58 22-0
Telefax: +49 5 41/58 22-490
info@titgemeyer.de
www.titgemeyer.de

TITGEMEYER Wien - Váš partner v Rakousku

Jako uznávaný partner pro průmysl a řemeslo se firma TITGEMEYER Austria vyvinula pro své zákazníky v roce 1972. Odtud jsou zákazníci ve všech částech Rakouska zásobováni produkty a službami skupiny Titgemeyer. Tým rakouské dceřiné společnosti je k dispozici pro komplexní poradenství a výběr správných řešení v odvětvích upevňovací techniky a nářadí, jakož i konstrukčních dílů vozidel.

Gebr. TITGEMEYER GmbH
Brunner Straße 77-79
1230 Wien, Austria
Telefon: +43 (0)1/6 67 90 40-0
Telefax: +43 (0)1/6 67 90 40-20
gtw-vertrieb@titgemeyer.com
www.titgemeyer.at

TITGEMEYER Czechia - Váš partner v Česku, na Slovensku a ve východní Evropě

Společnost TITGEMEYER CZ byla založena na konci roku 2017 a od ledna 2018 přebírá obchodní aktivity společnosti RIVETEC na českém a slovenském trhu a na trzích zemí bývalého Sovětského svazu. Společnost TITGEMEYER CZ dodává svým zákazníkům celý sortiment skupiny TITGEMEYER GROUP, díly pro stavbu vozidel a jejich užitkových nástaveb včetně systémů pro upevnění nákladů, nýtovací nářadí a široký sortiment spojovací  prvků, nýtů, upevňovacích kroužků Starlock a řadu dalších. Společnost TITGEMEYER CZ je součástí skupiny TITGEMEYER GROUP a nabízí ucelený sortiment pro řadu průmyslových odvětví, od automotive až po bílou techniku.

TITGEMEYER CZ spol. s r. o.
U Vodárny 1506
397 01 Pisek
Tel. +420 382206725
obchod@titgemeyer.com
www.titgemeyercz.cz

TITGEMEYER Polska – Váš partner pro Polsko

V polské Sieradzi – nedaleko 700.000 tisícové metropole Lodž - se nachází sídlo TITGEMEYER Polska. Z této centrální polohy jsou v činnosti pracovníci a pracovnice polského zastoupení pro své zákazníky v Polsku. Jak obsáhlý sortiment dílů pro stavbu vozidel, tak inovativní nářadí a spojovací materiál spojovací techniky jsou v Polsku velmi žádány. Kompetentní partneři pomáhají podle branží při volbě správné strategie řešení a produktů.

Titgemeyer Polska sp. z o.o.
Cypriana Bazylika 17
98-200 Sieradz, Poland
Telefon: +48 43 828 20 15
sales-pl@titgemeyer.com
www.titgemeyer.pl

TITGEMEYER (UK) Limited - Váš partner ve Velké Británii

Od roku 1995 distribuuje firma TITGEMEYER UK Ltd. v Tiptonu ve West-Midlands vysoce kvalitní upevňovací systémy pro nároky průmyslu. Pracovnice a pracovníci firmy TITGEMEYER UK nabízí vašim zákazníkům profesionální kompletní poradenství sahající od správného upevňovacího systému přes výrobu až po vhodné nástroje: Je lhostejné, zda se jedná o malá individuální speciální řešení nebo o obří trh, jakým je automobilový průmysl.
Od roku 1999 jsou v Tiptonu ve vlastní výrobě a s vysokým standardem kvality vyvíjeny a konstruovány systémy usazování trhacích nýtů a rychlomontážní systémy. Produkty TITGEMEYER se aktuálně úspěšně používají ve více než 30 zemích. Přijetí vlastní produktové řady se vyvinulo na rostoucí trh pro celý koncern. Od roku 2007 zastupuje firma TITGEMEYER UK také odvětví konstrukčních dílů vozidel a distribuuje ve Spojeném Království velkou rozmanitost produktů od jednotlivých součástí až po systém skříňových nástaveb GETO City nebo GETO Van.

TITGEMEYER (UK) Limited
A2 Link One Industrial Park
George Henry Road
DY4 7BU Tipton, Great Britain
Telefon: +44 (0)1 21/5 57 97 77
Telefax: +44 (0)1 21/5 57 47 77
sales@titgemeyer.co.uk
www.titgemeyer.co.uk

TITGEMEYER Skandinavien - Váš partner ve Skandinávii

TITGEMEYER Skandinavien patří od roku 1980 k předním firmám v oblasti konstrukčních dílů vozidel a upevňovací techniky ve Skandinávii. Se skladem v Dánsku a distribučními kancelářemi ve Švédsku a Dánsku garantují pracovníci a pracovnice rychlé cesty k zákazníkovi a dodání objednaného zboží obratem. Distribuce skandinávské dceřiné společnosti obsahuje rozsáhlý sortiment v oborech konstrukčních dílů vozidel, těsnicích a lepicích látek a upevňovací techniky a odpovídajících nástrojů.

TITGEMEYER SKANDINAVIEN A/S
Lunikvej 32, 2670 Greve, Denmark
Telefon: +45 4360 0966
Telefax: +45 4369 0219
info@titgemeyer.dk
www.titgemeyer.dk

TITGEMEYER Turkey - Váš partner v Turecku

Od roku 2016 pečují pracovníci firmy Titgemeyer Turkey z Istambulské čtvrti Atasehir o své zákazníky z odvětví průmyslu a řemesla v celé zemi. Produkty a služby firmy Titgemeyer Group jsou i v Turecku vysoce ceněny a poptávány. Rozvíjející se odvětví dávno rozpoznaly rysy moderních upevňovacích technologií pro své účely a využívají ekonomické výhody pomocí fundovaného poradenství a výběru produktů přímo na místě. Firma Titgemeyer Turkey úspěšně distribuuje také produkty z odvětví konstrukčních dílů vozidel.

Titgemeyer Turkey Baglanti
Teknolojileri San. ve Tic. A.S.
Barbaros Mah. Is Merkezi No.1 Kat: 8 D.58
34746 Atasehir, Istanbul - Turkey
Telefon: +90  216 688 20 27
Telefax: +90  216 688 20 28
info@titgemeyer.com.tr
www.titgemeyer.com.tr

Baker and Finnemore - Váš partner pro zajišťovací kroužky Starlock ve Velké Británii

Tradiční firma Baker & Finnemore byla založena v roce 1850 v anglickém Birminghamu a zabývá se výrobou ocelových pružin pro plnicí pera. V současné době firma, patřící od roku 2012 ke koncernu TITGEMEYER, náleží k předním poskytovatelům zajišťovacích kroužků a distribuuje pod vlastní značkou STARLOCK© celosvětově množství pojistných podložek z pružinové oceli a vhodné nářadí pro zpracování. Zajišťovací kroužky STARLOCK© mohou být používány na hladké, nedrážkované nápravy, hřídele nebo válcové čepy z kovu nebo plastu k připevnění součástí. Pomocí zajišťovacích kroužků STARLOCK© je možné klasické omezení k zajištění zamezení pádu součástí i náročné úkoly fixace. Pro možnost rozmanitých způsobů použití je k dispozici velký výběr zajišťovacích kroužků. Díky vysoké flexibilitě pracovníků firmy Baker & Finnemore jsou možná další individuální provedení, speciální geometrie i volitelné možnosti u zabarvení plastových krytek nebo i tisku firemních a značkových log.

Baker & Finnemore Limited
199 Newhall Street
B3 1SN, Birmingham, Great Britain
Telefon: +44 (0)121 236 2347
Telefax:  +44 (0)121 236 7224
sales@bakfin.com
www.bakfin.com

RIVETEC S.R.O. - Váš partner pro východní Evropu

Firma založená v roce 1994 v českých Albrechticích RIVETEC je od roku 2000 součástí TITGEMEYER Group a má v současné době sídlo v Písku.  Jako specialista na upevňovací techniku firma RIVETEC vyvíjí a vyrábí v českém sídle firmy pro celosvětový prodej profesionální nářadí pro technologie nýtování. K nim patří ruční nářadí pro usazování všech typů nýtů s manuálním, pneumaticko-hydraulickým a elektro-hydraulickým pohonem. Procesní bezpečnost je klíčový pojem efektivních výrobních forem a hraje právě v průmyslových firmách vždy větší roli. Ze firma RIVETEC přesvědčuje vyzrálým systémem kontroly procesu, který podrobně protokoluje a vyhodnocuje všechny kroky zpracování. K výrobnímu spektru firmy RIVETEC patří individuálně zhotovená, automatická zařízení a výrobní linky. Angažovaný tým RIVETEC je k dispozici pro technickou podporu, zákaznický servis, školení a odborné poradenství. Kromě toho firma RIVETEC distribuuje v oblasti upevňovací techniky obsáhlý upevňovací sortiment celého koncernu na východoevropských trzích.

RIVETEC S.R.O
U Vodárny 1506
397 01 Písek, Czech Republic
Telefon: +4 20 (0)3/82 20 67 11
Telefax: +4 20 (0)3/82 20 67 19
info@rivetec.cz
www.rivetec.cz

TS Ladungssicherung - Váš partner pro systém zajištění nákladu v Německu

V roce 1982 společnost, původně založená Walterem Titgemeyer a Walterem Schmidt ve Wuppertalu - „TS- Gesellschaft für Transport- und Sicherungssysteme“ sázela od počátku na kvalitu s nálepkou „Bezpečnost, made in Germany“.  Vzrůstající zákonné a ekonomické požadavky na bezpečnost osob a nákladu vyžadují řešení střižená na míru pro účelné zajištění nákladu. Prostřednictvím řady inovativních produktů nabízí firma TS rozsáhlý a velmi efektivní sortiment produktů. Pod značkou BISON jsou od té doby vyvíjeny a vyráběny početné produkty pro zajištění nákladu, které se dávno staly standardem v oboru.

Značka BISON je stabilní veličinou na trhu zajištění nákladu. V současné době patří firma TS jako specialista pro zajištění nákladu a se značně větší výrobní kapacitou k předním poskytovatelům zabezpečovacích systémů a individuálních řešení v oblasti užitkových vozidel. Firma TS ve spojení se skupinou Titgemeyer hraje stále větší roli i na evropském a mezinárodním trhu. Firma TS přitom sází na úzké spojení s praktiky, vědci a kontrolními úřady. Díky péči o partnerství ve vývoji vznikají stále nové produkty, odpovídající potřebám pro vyšší bezpečnost na silnicích.

TS Gesellschaft für Transport- und Sicherungssysteme mbH
Haßlinghauser Straße 156
58285 Gevelsberg, Germany
Telefon: +49 (0) 5 41 58 22-900
ts@cargocontrol.de
www.wir-sind-ladungssicherung.de

to top